• Martyna Fibich

Finaliści Olimpiady tworzą Społeczność

Zaktualizowano: 28 sie 2019

Okazuje się, że realizując projekt społeczny młody człowiek zaczyna bardziej w siebie wierzyć, czuje sprawczość do wpływania na otoczenie i uczy się organizacji. Tak mówią nasze badania, a ich wyniki potwierdzają nam członkowie Społeczności Zwolnionych z Teorii.

Społeczność Zwolnionych z Teorii to alumni olimpiady, czyli wszystkie osoby, które ukończyły projekt w ramach Zwolnionych z Teorii. Wewnątrz organizacji nazywamy tą grupę młodych ludzi Wilkami. “Wilki” to określenie oddające ambicje, skuteczność i głód sukcesu.


Wilkiem jest Michał, który po zrealizowaniu projektu w Zwolnionych z Teorii dostał się do korporacji, a potem razem z kolegą z projektowego zespołu założył swoją fundację.Społeczność to ludzie, z którymi możesz się spotkać na dyskusję o świecie. To kompanii do podróży, Twoi przyszli współpracownicy, informatorzy o ciekawych artykułach i ofertach pracy. Społeczność to 9 tysięcy młodych osób, które łączy sukces- projekt społeczny, zmiana swojego otoczenia na lepsze, rozwinięcie swoich kompetencji miękkich. Jak zachować się, gdy w dniu wydarzenia stracisz miejsce na jego organizację? Co zrobić, gdy na maila nie odpisuje Ci żadna firma? Jak stawić czoła zadaniom, które realizujesz po raz pierwszy? Z jakich metod mediacji skorzystać, gdy w zespole rozstała się para? 


To tylko przykłady z przeżyć członków Społeczności Zwolnionych z Teorii. Chcesz znać odpowiedź na te pytania? Zrealizuj projekt na www.zwolnienizteorii.pl i poczuj na własnej skórze, jak to jest stawać się Wilkiem.0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie