• Martyna ze Zwolnionych z Teorii

Rozwijaj swój projekt pod okiem eksperta BNP Paribas

Realizując swoje pierwsze projekty społeczne nie trudno napotkać problemy. Szkoła uczy nas przede wszystkim teorii. Skąd w takiej sytuacji wiedzieć, jak skutecznie zaplanować swoje działa czy nawiązywać partnerstwa? Tu z pomocą przychodzą firmy, które chcą dzielić się swoim doświadczeniem. 


Przykładem takiej organizacji jest bank BNP Paribas, który już dziś otworzył zapisy na program mentoringowy uczestników Zwolnionych z Teorii tutaj.


Bank zmieniającego się świata - BNP Paribas

BNP Paribas już od dawna nazywa się “bankiem zmieniającego się świata”. Idealnie wpisuje się to w ideę projektów społecznych, których celem jest właśnie zmienianie świata, polepszanie najbliższego otoczenia czy uświadamianie ludzi. To właśnie dlatego dla banku tak ważne jest, by wesprzeć uczestników Zwolnionych z Teorii w ich realizacji ich akcji. 


Mentoring BNP Paribas 

to program, w ramach którego zespoły projektowe mają możliwość współpracy z ekspertami z banku BNP Paribas. Mentor wspiera zespół w realizowaniu projektu udzielając merytorycznych wskazówek i dzieląc się swoim doświadczeniem. Jesteś uczestnikiem Zwolnionych?

Zapisz się do programu tutaj najpóźniej do 18 grudnia. Dzięki temu dostaniesz dodatkowe wsparcie w realizacji swojego projektu. Mentor BNP Paribas będzie także jednym z Twoich pierwszych biznesowych kontaktów, dzięki któremu nauczysz się budować i prowadzić zawodowe relację w przyszłości.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie