• Martyna ze Zwolnionych z Teorii

Działaj z firmami! Poznaj pierwsze programy partnerskie w VI edycji Zwolnionych z Teorii

Program partnera to możliwość zrobienia projektu społecznego nie tylko z pomocą platformy www.zwolnienizteorii.pl, ale też we współpracy z biznesem. Uczestnicy realizują swoje akcje na określony temat i uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez pracowników współpracujących z nami firm.


Właśnie rozpoczęliśmy zapisy do pierwszych programów partnerskich - ING Banku Śląskiego oraz Fundacji Zwierz i firmy Auto Partner, czyli firm, w których strategię wpisana jest społeczna aktywność.


Gen przedsiębiorczości w ING Banku Śląskim

Dla ING Banku Śląskiego wspieranie przedsiębiorczości to jeden z priorytetów. Dlatego działania, które rozwijają tę umiejętność znalazły się w strategii biznesowej ING. Bank podejmuje się tego zadania, ze względu na potrzeby rynku pracy. Obecnie inicjatywa i przedsiębiorczość są najbardziej pożądanymi kompetencjami na rynku pracy.


ING definiuje tę wspieraną w klientach i swoich pracownikach kompetencję życiowej proaktywności Genem Przedsiębiorczości. W jego skład wchodzą: dostrzeganie szans, odpowiedzialność, samorozwój, bycie perfekcjonistą, ale tylko w 80% i pomaganie innym w osiąganiu sukcesów.


Misja pomocy zwierzętom w firmie Auto Partner SA

Inne zadanie stawiają sobie pracownicy firmy Auto Partner SA - starają się zminimalizować bezdomności zwierząt. Wraz z fundacją ZWIERZ podejmują się działań edukacyjnych, które wzbudzają empatię i wrażliwość adopcyjną oraz wspierają akcje interwencyjne skierowane do cierpiących zwierząt. Są przekonani o konieczności kompleksowego i wielokierunkowego działania w tym temacie.


Chcesz stworzyć projekt?

Rozwijaj przedsiębiorczość razem z ING lub działaj przeciwko bezdomności zwierząt razem z Fundacją Zwierz i firmą Auto Partner

Dołączając do programu ING…

stworzysz projekt, którego celem będzie promocja i rozwijanie wśród innych genu przedsiębiorczości. To, jak interpretujesz przedsiębiorczość i jakie działania podejmiesz w projekcie, zależy tylko od Ciebie.

Decydując się na program Fundacji Zwierz i firmy Auto Partner…

Twoim zadaniem będzie realizacja projektu społecznego zwalczającego zjawisko bezdomności zwierząt w Polsce. Istotnym elementem programu jest zwrócenie uwagi na powody występowania zjawiska bezdomności i rozpoczęcie działań, które je zwalczają.

W obydwu programach sam decydujesz, jaki format projektu będzie miał projekt. Czy będzie to wydarzenie publiczne, reklama społeczna, a może projekt technologiczny?


Działając z partnerem uczestnicy dostają dodatkowe wsparcie

Zarówno ING Bank Śląski, jak i Fundacja Zwierz & Auto Partner przygotowali dla uczestników szeroki wachlarz wsparcia. Uczestnicy przejdą przez trzy szkolenia online, a także spotkają się na warsztacie w siedzibie swojego partnera. Oprócz tego będą mieli możliwości konsultacji swoich projektów i uzyskania profesjonalnego wsparcia.


Tematy szkoleń i zapisy do programów dostępne są na stronie

https://zwolnienizteorii.pl/a/#/app/partners.


 

Już dziś załóż projekt na www.zwolnienizteorii.pl i zbierz zespół. Potem zapiszcie się do programu i zacznijcie działać! Po zrealizowaniu projektu zostaniecie Finalistami Olimpiady, odbierzecie międzynarodowy certyfikat z zarządzania i będziecie mogli pochwalić się współpracą z profesjonalistami.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie