• Uczestnik Olimpiady

Pasja i Przyszłość - co dalej?

“Pasja i Przyszłość” to projekt społeczny realizowany w ramach Olimpiady: Zwolnieni z Teorii oraz we współpracy z Fundacją BGK przez pięcioosobową grupę licealistów z IX LO w Gdyni, wśród których dwóch członków z niepełnosprawnością.


Nasza inicjatywa społeczna ma na celu zachęcić młode osoby do rozwijania własnych zainteresowań, które mogą stać się ich drogowskazami w życiu. Projekt polega na przeprowadzaniu wywiadów z absolwentkami i absolwentami IX LO w Gdyni, w których będziemy poruszać tematy związane m.in. z przyszłością, życiem i pasją. Chcemy dodać otuchy i nadziei. Zainspirować młode osoby wchodzące w dorosłe życie oraz tych wszystkich, którzy nie wiedzą co chcą w przyszłości robić. Do tej pory stworzyliśmy strony na Facebook’u, Instagramie oraz YouTube, na których będziemy m.in. komunikować i publikować materiały o tematyce rozwoju własnej osoby, które są przeznaczone dla młodych beneficjentów. Nawiązaliśmy już początkowe kontakty z partnerami (m.in. Rada Rodziców IX LO w Gdyni, Samorząd Uczniowski IX LO w Gdyni, Rada Dzielnicy Orłowo, Dziennik Bałtycki, firma Kadok), którzy wspierają nasze działania.


Kilka słów o nas:


Hubert - kierownik projektu Pasja i Przyszłość. Interesuje się sportem, lubi podróżować, uczy się aktorska teatralnego. Próbuje zawsze podchodzić pozytywnie do życia, a napotkane problemy stara się rozwiązywać ze spokojem i opanowaniem. Uwielbia działać z ludźmi oraz chętnie pomaga innym.


Zuzanna - Jej pasjami są sport, muzyka i nauka języków. Od najmłodszych lat uczestniczy w zajęciach pływackich, tanecznych i lekkoatletycznych. Muzyki słucha dla relaksu, ale uwielbia również rozmawiać o niej ze znajomymi. Na tą chwilę uczy się angielskiego i niemieckiego, a pewnego dnia chciałaby opanować oba języki perfekcyjnie. Poza tymi zajęciami lubi aktywnie spędzać czas na powietrzu ze swoimi znajomymi. Jakiekolwiek problemy, które napotykają ją lub jej przyjaciół próbuje rozwiązać z rozwagą, zawsze stara się pomóc jak najbardziej może.


Jakub & Mateusz - bracia bliźniacy z niepełnosprawnością - afazją. Sympatyczni i pracowici, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą działać na rzecz społeczeństwa. Uporządkowani, skrupulatni i punktualni członkowie projektu, którzy swoim działaniem motywują pozostałych do pracy.


Ania - ambitna oraz zaradna, zawsze chętna do pomocy innym. Bez problemu posługuje się językiem angielskim. Od dziecka kocha tańczyć. W wolnym czasie interesuje się mechanizmami ludzkich zachowań oraz zagadkami kryminalnymi.


Nasze media:

Facebook: https://www.facebook.com/PasjaiPrzyszlosc.zwzt/

Instagram: https://www.instagram.com/pasja_i_przyszlosc_zwzt/

YouTube: https://youtube.com/channel/UCS38OsiY1c5RPpV7jpS3oRA

Gmail: pasja.i.przyszlosc.zwzt@gmail.com lub jfkonkol@gmail.com


Jakub Konkol

 

Autorami wpisów w zakładce "Projekty" są uczestnicy olimpiady - nie jesteśmy odpowiedzialni za ich treść.


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie