• Martyna ze Zwolnionych z Teorii

OFICJALNY KOMUNIKAT dot. Wielkiego Finału w związku z koronawirusem

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się w Europie koronawirusa oraz decyzją Premiera RP o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce, z przykrością zdecydowaliśmy się odwołać Wielki Finał Zwolnionych z Teorii 2020, który miał odbyć się 28 kwietnia w Warszawie. Ogłoszenie Złotych Wilków, nagród za najlepsze projekty społeczne, w VI edycji Olimpiady oraz Rankingu Szkół nastąpi w zmienionej formule.


Podjęliśmy taką decyzję mając na względzie bezpieczeństwo naszych finalistów, nauczycieli i partnerów oraz oświadczenia premiera Mateusza Morawieckiego o bezterminowym odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce.


Stanowisko Zwolnionych z Teorii w sprawie koronawirusa przedstawia Paula Bruszewska, Prezes Fundacji Zwolnieni z Teorii.Tegoroczne ogłoszenie Złotych Wilków oraz Rankingu Szkół odbędzie w zmienionej formule, o czym będziemy informować w kolejnych komunikatach.


Odwołanie Wielkiego Finału nie ma wpływu na dalszy przebieg Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Uczestników obowiązują dotychczasowe, ustalone w regulaminie terminy:W przypadku trudności w ukończeniu projektu, ze względu na zagrożenie epidemią, prosimy o indywidualne zwracanie się do nas za pośrednictwem maila kontakt@zwolnienizteorii.pl. Każdą taką sprawę będziemy rozpatrywać indywidualnie.

 

Wielki Finał to święto Zwolnionych z Teorii, które jest organizowane co roku na koniec edycji Olimpiady w celu celebrowania sukcesu tysięcy młodych ludzi, którzy przez rok tworzyli wartościowe projekty społeczne w całej Polsce. Zobacz jak wyglądało to rok temu tutaj.0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie