• Martyna ze Zwolnionych z Teorii

Liderzy Innowacji - program stażowy w GovTech Polska

Coraz częściej na rynku pracy potrzebne są osoby z umiejętnością niestandardowego i kreatywnego myślenia, którzy potrafią oderwać się od narzuconych schematów i sztywnych ram. To kompetencja, której nie da się wyuczyć z książek, za to mogą się nią pochwalić twórcy projektów społecznych! Właśnie takich osób szuka do swojego zespołu GovTech Polska.GovTech, czyli innowacje w sektorze publicznym


GovTech Polska to organizacja, która poszukuje innowacyjnych rozwiązań dla sektora publicznego. W tym celu współpracuje nie tylko z ministerstwami i samorządami, ale przede wszystkim z przedsiębiorstwami, startupami i osobami prywatnymi, które chcą podzielić się swoją wiedzą i pomysłami a przy okazji unowocześnić polski sektor publiczny. Wśród osób, które będą miały okazję zmierzyć się z tym zadaniem będzie zespół Liderów Innowacji złożony także z Finalistów Zwolnionych z Teorii!


W Zwolnionych z Teorii młodzi nie raz udowadniali już, że są zdolni w niekonwencjonalny sposób rozwiązywać problemy społeczne, na przykład budując maszynę do przetwarzania plastiku czy tworząc wystawę, na której możesz poczuć się jak osoba niewidoma.


Liderzy Innowacji w GovTech Polska


Właśnie ze względu na niestandardowe pomysły, świeże spojrzenie na problemy i dużą kreatywność GovTech Polska rozpoczyna program stażowy Liderzy Innowacji, do którego zaprasza także Społeczność Zwolnionych z Teorii. 


4 osobowe teamy na 3 miesiące dołączą do zespołu GovTech Polska, by pracować nad  innowacyjnymi rozwiązaniami dla sektora publicznego. W ramach płatnego stażu będą mogli zdobyć doświadczenie w obszarze nowych technologii i stać się częścią większego rozwiązania dla administracji publicznej.


Jesteś Finalistą Zwolnionych z Teorii i czujesz, że ten program jest stworzony właśnie dla Ciebie? Nie czekaj! Zgłoś się na www.liderzyinnowacji.zwzt.pl

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie