• Martyna Fibich

Jesteśmy #zdalnidopomocy jak znani youtuberzy

Społeczna odpowiedzialność biznesu to termin, który często słyszymy . Znane marki wykorzystują swoje zasoby, by zrobić coś dobrego i pomóc ludziom w obszarach, na których najlepiej się znają. Mogliśmy to zaobserwować szczególnie podczas pierwszej fali pandemii. Społeczeństwo solidarnie zaczęło się wspierać, często z pomocą dużych firm, takich jak ING Bank Śląski, który w tym roku przygotował  program “Zdalni do pomocy”.


Jego nazwa nawiązuje do akcji, którą w kwietniu ING Bank Śląski zorganizował ze znanymi youtuberami, by zwrócić uwagę, że każdy z nas może pomóc seniorom podczas pandemii - wystarczy pokazać  jak zrobić zakupy w sieci, nauczyć korzystania z bankowości mobilnej czy jak płacić zbliżeniowo. Czynności, nad którymi my nie musimy się zastanawiać, dla seniorów mogą być czarną magią. Łatwo to zmienić! W akcję #zdalnidopomocy zaangażowali się reZi, Naruciak, Poszukiwacz, Aleksandra Żuraw, Katarzyna Gandor, Sylwia Lipka i Adrianna Skon - teraz Twoja kolej!

W ramach programu partnerskiego zorganizuj projekt, który wspiera innych w rozwijaniu umiejętności cyfrowych - możesz pomóc dowolnej grupie w dowolny sposób, np. ucząc dzieci zasad cyberbezpieczeństwa! Ważne, by, pokazać innym, że działania w internecie nie są takie trudne - nieważne czy mówimy o nauce, zakupach, rozmowach z rodziną na meetsie. Wspierać Cię będą pracownicy ING, których doświadczenie przy realizacji złożonych projektów może bardzo przydać się Twojemu zespołowi! Mentorzy już nie mogą się doczekać pierwszych spotkań. 


A po zakończeniu projektu, każdy z członków Twojego zespołu otrzyma dodatkowy certyfikat potwierdzający zrealizowanie projektu w ramach programu “Zdalni do pomocy” - wpisując go w CV wyróżnisz się współpracą ze znaną marką!


Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na https://zwolnienizteorii.pl/a/#/app/partners/ing

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie