• Martyna ze Zwolnionych z Teorii

Zwolniony z Teorii na liście Forbes 25 under 25

Zaktualizowano: 15 paź 2019

Przed nami ostatnie kilka dni na składanie aplikacji do drugiej edycji rankingu Forbes 25 Under 25! Forbes Polska wspólnie z firmą doradczą McKinsey & Company poszukują 25 nieprzeciętnych osób, które swoimi codziennymi działaniami zmieniają świat dookoła siebie


Nazywam się Maciej Nadzikiewicz,

na codzień jestem studentem dwóch kierunków na Uniwersytecie Warszawskim i pracuję w start-upie. Swój wolny czas spędzam na pisaniu artykułów na Wikipedii, a także na zarządzaniu fundacją, utworzoną wraz z przyjaciółmi. Moja przygoda ze Zwolnionymi z Teorii zaczęła się gdy w 2017 roku Franciszek Sokołowski zaoferował mi dołączenie do swojego projektu, który realizował w ramach olimpiady - Konferencji Młodych Liderów. Od tego czasu nasz zespół stale się rozrastał, nasze projekty ewoluowały, a wsparcie naszych mentorów pozwoliło nam rozwijać je z roku na rok coraz bardziej. 


Misją naszego zespołu jest uświadamianie młodzieży,

że w życiu warto być aktywnym. W ramach Konferencji Młodych Liderów zorganizowaliśmy trzy edycje wydarzenia, które zebrało ponad 1000 uczestników. Po pierwszej Konferencji zdecydowaliśmy się powołać Fundację na rzecz Polskiej Młodzieży im. Ludwika Rajchmana [www.rajchman.org], której głównym celem jest wspieranie młodzieży w dążeniu do ich celów .


We wrześniu 2018, zgłosiłem własną kandydaturę do konkursu Forbes 25 Under 25.

Kapituła wzięła pod uwagę działania moje oraz mojego zespołu i po dokładnej ocenie i rozmowie ze mną zdecydowała się umieścić mnie na jednym z 25 miejsc w rankingu. Razem ze mną znalazło się tam 6 innych osób, co sprawiło, że Społeczność Zwolnionych z Teorii stanowiło ponad 25% całej listy! Aleksandra Chudaś, Kamila Ciok, Michał Zieliński, Aleksandra Pedraszewska, Tomasz Bachosz oraz Kamila Stachowiak, która została zwyciężczynią swojej kategorii. 


społeczność zwolnionych z teorii, zwolnieni z teorii, forbes 25 under 25
Zwycięzcy Forbes 25 under 25 w Społeczności Zwolnionych z Teorii

Aplikacja jest bardzo prosta.

Za pomocą formularza wystarczy wysłać swoje CV oraz esej na około 500 słów opisujący Wasze dotychczasowe działania. Powinniście również napisać trochę o swoich planach na przyszłość oraz co planujecie robić dalej w ramach swoich projektów. Jeżeli zostaniecie wybrani do finałowej 15stki w każdej kategorii to telefonicznie dowiecie się o dacie rozmowy z kapitułą konkursu. Podczas rozmowy z kapitułą będziecie pytanie o problemy, które napotkaliście podczas rozwoju swoich pomysłów. Komisja oceniająca Waszą aplikację będzie też ciekawa tego czego nauczyliście się w trakcie Waszego projektu i jak wpłynął on na Wasze życie.


Jeśli jesteś członkiem Społeczności Zwolnionych z Teorii

aktywność społeczna pewnie nie jest Wam obca! Uzyska już umiejętności niezbędne do prowadzenia własnych projektów społecznych, a część z Was otworzyła już pierwsze firmy, fundacje i stowarzyszenia, w ramach których kontynuuje swoje działania. W ramach konkursu można zgłaszać swoje kandydatury w 5 kategoriach: Nauka, Biznes, Nowe Technologie, Działalność Społeczna, Wspieranie Różnorodności. 


W poprzedniej edycji Społeczność Zwolnionych z Teorii znajdowała się we wszystkich kategoriach. Może w tym roku to właśnie Wy zostaniecie wyróżnieni?  Zaaplikujcie na www.25under25.pl do 20 października.


Powodzenia!

Maciej Nadzikiewicz

Forbes 25 Under 25 , Działalność Społeczna

Maciej Nadzikiewicz, Forbes 25 under 25, konferencja młodych liderów
Maciej Nadzikiewicz

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie