• Martyna Fibich

Energia w edukacji

Energia w edukacji to coś, czego wszyscy teraz potrzebujemy - nauka zdalna potrafi być wyczerpująca, dlatego warto pamiętać, że można uczyć się z pasją i przekazywać ją dalej! 

Jeśli pasjonuje Cię nauka i przedmioty ścisłe zapisz się do programu partnerskiego firmy Enea i pokaż, że energia i edukacja idą w parze. Możesz zrealizować dowolny projekt - ważne, by poruszał temat nauki lub technologii. Zastanawiasz się czy to ma sens? Jak najbardziej! Technologia i nauki ścisłe to temat bardzo na topie - według badań CORDIS EUROPA aż 67% młodych respondentów było zainteresowanych wiadomościami z zakresu nauki i technologii (więcej możesz przeczytać tutaj). 

Patrycja, Agnieszka i Jagoda zrobiły już taki projekt

Informatyka jest tylko dla mężczyzn? Nic bardziej mylnego! Patrycja, Agnieszka i Jagoda wspólnie z Enea w zeszłym roku zarażały pasją do informatyki swoje koleżanki. Code::Girls stworzyły reklamę społeczną i działały w sieci - dzięki wsparciu ekspertów Enea możesz radzić sobie równie dobrze jak one! 


Dlaczego warto wziąć udział w programie? 

Zacznijmy od tego, że temat jest aktualny! Wiele osób ma problem z motywacją do nauki w trybie zdalnym. Ty możesz dodać takim osobom energii do edukacji, zainteresować ich czymś ciekawym. 


Dodatkowo w ramach programu Enea nauczy Cię jak działać w social mediach, co z pewnością przyda Ci się też poza projektem! To nie koniec - po zakończeniu programu, każdy uczestnik dostanie dodatkowy certyfikat potwierdzający jego udział w “Energii w Edukacji”. To kolejny wpis do CV, który przybliży Cię do wymarzonej pierwszej pracy! 


Dlaczego Enea chce wspierać edukację? 

Enea to jedna z największych spółek energetycznych w Polsce, która wspiera młodych poprzez szereg programów stypendialnych i edukacyjnych, w których liczy się nie tylko twarda wiedza, ale też umiejętność współpracy i działanie dla innych. Skorzystaj z tego wsparcia i Ty! 


Zapisy zamykamy 30 listopada - nie czekaj i zapisz się już dzisiaj na https://zwolnienizteorii.pl/a/#/app/partners/enea0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie