• Zwolnieni z Teorii

Działanie Zwolnionych z Teorii w związku z nowymi obostrzeniami

Zaktualizowano: 19 paź 2020

W olimpiadzie uczymy uczestników, że warto dostosowywać projekt do okoliczności - wykorzystywać szanse, ale reagować też na zagrożenia. Dlatego nie możemy przejść obojętnie koło obecnej sytuacji epidemiologicznej - wprowadzamy zmiany, które pozwolą Ci dalej realizować projekt, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, co teraz jest szczególnie istotne. 


Pozytywny wpływ społeczny projektów społecznych realizowanych w Zwolnionych z Teorii jest teraz jeszcze bardziej potrzebny. Wykorzystaj to, że jesteś w domu - załóż projekt, zmieniaj na lepsze swoje otoczenie i odbierz międzynarodowy certyfikat z zarządzania.  


Dołącz do działających online 

Internet wpływa na nas codziennie, za jego pośrednictwem można również WPROWADZAĆ ZMIANĘ SPOŁECZNĄ.  Większość społeczeństwa jest teraz w Internecie - złap ich tam, niech korzystają z Twojego projektu!  


Jeśli planujesz wydarzenie ... 

polecamy zrobić je online! Teraz coraz więcej ludzi dbając o swoje zdrowie zostaje w domach, zapewnij im rozrywkę. W dobie pandemii bez problemu dotrzesz do wymaganych w Olimpiadzie 270 osób siedzących przed ekranem. 


Dla wydarzeń, które muszą odbyć się offline, wymaganą ilość uczestników wydarzenia bądź serii wydarzeń zmniejszyliśmy do 45 osób, by ułatwić Ci dostosowanie się do obostrzeń. 


Działaj również wiosną

Kolejną zmianą jest wydłużenie czasu na zrobienie projektu - zamiast do połowy kwietnia, na formularz Zakończenia Twojego projektu będziemy czekać do 28 maja. To świetna okazja na zorganizowanie czegoś pod chmurką, kiedy znów zrobi się ciepło🌞 Pomyśl, jak miło będzie zaplanować wszystko pod kocykiem przez zimę, a za wdrażanie planów w życie wziąć się wiosną!  


Załóż projekt na www.zwolnienizteorii.pl do 30 listopada

Nie zmienia się natomiast termin założenia projektu - masz czas do 30 listopada. Bardzo zależy nam na zapewnieniu uczestnikom wsparcia adekwatnego do sytuacji, dlatego jeśli chcesz zrobić projekt, ale nie wiesz co zrobić - zarejestruj się na platformie, a Twój mentor na pewno doradzi Ci jak działać!


Wykorzystaj czas spędzony w domu na rozwój 

Realizacja projektu jest szansą na zdobycie praktycznych kompetencji, którymi pochwalisz się w przyszłości na rozmowie o pracę. Dodatkowo wyróżni Cię działanie w czasie pandemii.


Zachęcamy do działania szczególnie teraz, gdy inne aktywności dodatkowe utrudnia pandemia. Załóż projekt i zdobądź międzynarodowy certyfikat za swoje działania. To rzeczywisty rozwój bez wychodzenia z domu, wykorzystaj tę szansę!


Podsumowując:

  • możesz zorganizować wydarzenie online (min. 270 beneficjentów), zbiórkę charytatywną, kampanię na mediach społecznościowych lub projekt technologiczny,

  • podczas wydarzenia offline minimalna liczba beneficjentów to 45 osób,

  • projekt musisz założyć na www.zwolnienizteorii.pl do 30 listopada, ale na jego zakończenie masz czas do 28 maja,

  • wykorzystaj czas w domu na swój rozwój i wprowadzenie społecznych zmian i odbierz za to międzynarodowy certyfikat



0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie